SERWIS


Serwisujemy wszystkie modele urządzeń Rainbow bez względu na wiek i pochodzenie, również z USA na 110V.

Używamy oryginalnych części, na wszystko udzielamy gwarancji.

Możecie Państwo już dziś zamówić bezpłatny przegląd urządzenia Rainbow.
Zachęcamy Państwa do okresowej konserwacji urządzenia Rainbow. Zapraszamy do umówienia się na przegląd okresowy. Producent zaleca taki przegląd co 3 lata.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Rainbow od 1994 roku - możesz zaufać naszemu doświadczeniu i solidności.

Obsługujemy miasta Białystok, Ełk, Łomża, Suwałki, województwo podlaskie oraz dawne województwa białostockie, łomżyńskie, suwalskie.

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS !

Przypominamy, że okresowa konserwacja pozwoli korzystać z urządzenia Rainbow przez wiele lat !

Autoryzowany serwis Rainbow daje Państwu gwarancję nabycia oryginalnego urządzenia i akcesoriów, zapewnia profesjonalną obsługę serwisową i oryginalne części, co wcale nie oznacza wyższej ceny !

 

UWAGA !
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na przerwane przewody. Urządzenie Rainbow posiada najwyższej światowej klasy normy: podwójna izolacja przeciwzwarciowa i przeciwzalaniowa. Oznacza to, że pracuje z wodą i prądem i jest w 100% bezpieczne w użytkowaniu, pod warunkiem naprawy przewodu w autoryzowanym serwisie Rainbow.


Zapraszamy !

 

 

Ostrzeżenie


W związku z pojawieniem się na terenie Białegostoku, Łomży, Suwałk i Ełku osób i firm, które bez uprawnień i autoryzacji podszywają się pod  markę Rainbow, ostrzegamy Państwa przed korzystaniem z ich usług. Grozi to źle wykonaną naprawą, zawyżoną mocno ceną lub zastosowaniem podrobionych części, co w konsekwencji prowadzi do uszkodzenia sprzętu i późniejszymi konsekwencjami finansowymi, które niepotrzebnie będą Państwo musieli ponieść.